KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12342502
nr 1234 2502
Tusch
2 st. Tien Lung, (1905- 1999) Den ensamma svanen, signerad, bladets mått: 31x23
måndag 11 februari 2019
kl 19:12:48